BAŞKAN ŞAHİN, AZERBAYCAN VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Ermenistan’ın hain saldırılarına maruz kalan Azerbaycan’a destek vermek amacıyla Demirtaş mahalle ve hal esnafları ile Alanya Sanayi Sitesi esnaflarına Türk ve Azerbaycan...

Yayınlanma:
BAŞKAN ŞAHİN, AZERBAYCAN VE TÜRK BAYRAĞI DAĞITTI

Alanya Ticaret ve Sanayi Odası(ALTSO) Başkanı Mehmet Şahin, Ermenistan’ın hain saldırılarına maruz kalan Azerbaycan’a destek vermek amacıyla Demirtaş mahalle ve hal esnafları ile Alanya Sanayi Sitesi esnaflarına Türk ve Azerbaycan bayrakları dağıttı. Başkan Şahin yarın da, Alanya, Konaklı ve Payallar hallerini ziyaret ederek, Türk ve Azerbaycan bayrakları dağıtacak.

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, ALTSO Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Demirtaş’a giderek, önce çarşı esnafına sonra ise Demirtaş Hal Esnafına Türk ve Azerbaycan bayrakları dağıttı. Başkan Şahin, ardından ise Alanya Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, sanayi esnafına da Türk ve Azerbaycan bayrakları dağıttı.

Şahin’e duyarlı davranışından dolayı teşekkür eden esnaflar ise, “Kardeş Azerbaycan’ın yanında yer almamız lazım. Bu hassas davranışı gösteren Ticaret Odası Başkanımızı tebrik ederiz” dediler.

ŞAHİN: “SONUNA KADAR AZERBAYCAN’IN YANINDAYIZ”

İş insanları olarak Ermenistan’ın Azerbaycan’a yaptığı saldırıları şiddetle kınadıklarını belirten Başkan Şahin; “Bugün can Azerbaycan’ın haklı mücadelesine destek verebilmek için Demirtaş mahalle esnafı ve Demirtaş hali, sonra Alanya Sanayi Sitesi’nde Azerbaycan ve Türk bayrağını birlikte yönetim kurulu arkadaşlarımızla beraber dağıttık. Can Azerbaycan’a destek vermek için bu kampanyayı başlattık. Cumartesi günü yurt dışındaydım. Arkadaşlarıma talimat vermek suretiyle odamıza Azerbaycan ve Türk bayrağını birlikte astık. Bu kampanyayı başlattık. Bu kampanyaya devam ediyoruz. Yarın da inşallah bu kapsamda Alanya Hali, Konaklı ve Payallar hallerini ve esnafını ziyaret edeceğiz. Sonuna kadar Azerbaycan’ın yanındayız. Ermenistan’ın Azerbaycan’ın toprak bütünlüğüne karşı yaptığı haksız saldırıları iş insanları olarak şiddetle kınıyoruz” diye konuştu.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet