Ersin YAZICI: "BABALAR GÜNÜ MESAJI"

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren babalarımız, sevgi ve fedakârlık sembolü olarak, annelerimizle birlikte en değerli varlıklarımızdır. Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman bizlere destek olan, tecrübelerini,...

Yayınlanma:
Ersin YAZICI: "BABALAR GÜNÜ MESAJI"

Yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren babalarımız, sevgi ve fedakârlık sembolü olarak, annelerimizle birlikte en değerli varlıklarımızdır. Bizleri yaşama hazırlayan, her zaman bizlere destek olan, tecrübelerini, sevgilerini ve hoşgörülerini bizlerle paylaşan babalarımız, karşılaşacağımız her zorlukta gölgesine sığınabileceğimiz ulu bir çınar gibidir.

Gelecek nesillerin yetiştirilmesinde; şuurlu, kültürlü, öz değerlerine sahip ve sağlıklı bir toplum yapısının oluşturulmasında; aile kurumumuzun yaşatılmasında hiç şüphesiz ki büyük rolü olan babalarımızdan alacağımız dersler, hayat boyu bize rehberlik edecektir.

Bizler sadece bu anlamlı günde değil her zaman babalarımızın gönüllerini hoş tutmalı, onlara saygı ve sevgimizi en güzel şekilde göstererek hayır dualarını almak için gayret göstermeliyiz. Büyük bir özveri ile çocuklarını geleceğe hazırlamak adına türlü fedakârlıklar gösteren babalarımıza hak ettikleri değeri vermek başlıca görevimiz olmalıdır. Onların gurur duyacağı, vatanına, milletine, ailesine ve tüm insanlığa yararlı evlatlar olabilmek için çok çalışmalıyız.

Bizleri yetiştirip büyüten, tecrübeleri ile geleceğe hazırlayan, yaşamımız boyunca karşılaştığımız güçlüklerden çıkış yolunu gösteren ışığımız olan babalarımız, vazgeçilmez değerimiz ve hayat zenginliğimizdir.

Bin bir emekle yetiştirdikleri değerli evlatlarını aziz vatanımızın bekası için feda eden şehit babaları başta olmak üzere, yaşamımızın her anında varlıklarıyla bizlere güç veren tüm babaların ’Babalar Günü’nü en içten duygularımla kutluyor, aileleriyle sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllar diliyorum.

Antalya Valisi

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet