TESTLERDE SORUN YOK

GenelAğu 18, 20204 0ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’ya gelen turistlerin ülkesine dönüşlerde yaptırmaları zorunlu testlerin artık ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden sonra Alanya’daki 3 özel hastane tarafından da...

Yayınlanma:
TESTLERDE SORUN YOK

4

ALTSO Başkanı Mehmet Şahin, Alanya’ya gelen turistlerin ülkesine dönüşlerde yaptırmaları zorunlu testlerin artık ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden sonra Alanya’daki 3 özel hastane tarafından da yapılabildiğini söyledi. Bu konuda olası sorunların çözümü konusunda bir süredir girişimlerde bulunan Şahin, “Alanya’mız menfaatine olan her konuya destek verdik ve vermeye devam edeceğiz” dedi.

Konuyu ilk olarak gündeme taşıyan Başkan Şahin, bugün konuya ilişkin kendisini ziyaret eden Alanya Sağlık Müdürü Abdullah Yağdır’ı öğleden sonra da yerinde ziyaret etti. Gelişmeleri yakinen takip eden Şahin, kısa bir süreliğine yaşanan sıkıntıların alınan tedbirlerle son bulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Sağlık Müdürü Abdullah Yağdır da yaptığı açıklamada hemen hemen her konuda ALTSO Başkanı Şahin’in desteğini gördüklerini belirterek teşekkür etti.

Bu durumun Alanya’ya seyahat yapan yabancı ülke vatandaşları için avantaj olduğuna dikkat çeken Şahin, pandemi sürecinde gelişmeleri sürekli takip ederek kurumlarla işbirliğine gittiklerini hatırlatarak; “ALKÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin ardından Alanya’daki 3 özel hastanenin de test yapmaya başlaması olası sıkıntıların son bulduğunu gösteriyor. Ülkelerine dönerken yapmaları zorunlu testler artık çok zaman kaybetmeden en iyi hizmet kalitesiyle veriliyor. Turistler artık zamaqn kaybı endişesi yaşamayacak. Biz oda olarak Alanya ekonomisini ilgilendiren her konuda elimizi taşın altına koymaya devam ediyoruz. Sağlık Müdürümüz Abdullah Yağdır’a da gerekli olduğunda destek olabileceğimizi söyledik. Ayrıca ülkemizde olduğu gibi Alanya’mızdaki sağlık personelinin başarısı ile de gurur duyduğumuzu ifade ettik” dedi.
Foto Galeri

TESTLERDE SORUN YOK
TESTLERDE SORUN YOK
TESTLERDE SORUN YOK
TESTLERDE SORUN YOKHABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Keşfet